.

.

Светло кафено масло затемнето мека подлога генијална кожа светло -кафеава

Светло кафено масло затемнето мека подлога генијална кожа светло -кафеава

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

20мм светло кафеаво масло затемнето мека подлога Geniune Leather Watch Band by Dakota 20мм светло кафеава. Светло кафеаво масло затемнето мека подлога Geniune кожа. Со над 70 години искуство во индустријата за часовници со специјализација во кожни часовници за часовници Дакота нуди највисок квалитет на кожи, најлони и хардвер . Дакота е супериорна долготрајна, удобна заменска часовник за заменски за сите типови брендови за часовници, вклучувајќи Дакота, Фосил, Tissot, Casio, Citizen, Bullivia, Time X, Bertucci итн. Овој опсег е компатибилен со кој било традиционален часовник што користи пролетни иглички. Важно е ширината на вашиот часовник точно да одговара на ширината на групата што ќе го изберете или пролетните шипки нема да одговараат правилно. Измерете ја ширината каде групата ја исполнува обвивката за часовници и направи соодветна селекција. Бродови со 2 не'рѓосувачки челик 20мм пролетни иглички.

Главните карактеристики

Избор на клиент