.

.

Пунтоко Кадифен Папучи Надворешна Куќа Чевли Клиренс Жени Топол Дом Кадифен Меки Влечки Во Затворен Простор Анти-Лизга Зимски Кат Спална Соба Чевли Розова 7-7, 5

Пунтоко Кадифен Папучи Надворешна Куќа Чевли Клиренс Жени Топол Дом Кадифен Меки Влечки Во Затворен Простор Анти-Лизга Зимски

DEN 351.84

Пристапност
Во достапна форма

Жените Топло Дома Кадифен Меки Влечки Во Затворен Простор Анти-лизга Зимски Кат Спална Соба Чевли Карактеристики : 1. Големина( ЦН) : 40-41 Должина На Стапалото : 24,5-25,5СМ9, 7-10, 1" широк Стапало : 9,5-10СМ/3,7-3,9 " ЕУ : 39-40 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5,5-6 САД : 8-8, 5. Големина( ЦН) : 38-39 Должина На Стапалото : 23,5-24,5 СМ/9,3-9,7 "широк Стапало : 9-9, 5 СМ/3,5-3,7" ЕУ : 38-38, 5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 - 5 САД : 7-7, 5 . Големина( ЦН) : 42-43 Должина На Стапалото : 25,5-26,5 СМ/10,1-10,5 "широк Стапало : 10-10, 5 СМ/3,9-4,1" ЕУ : 40,5-41 ВЕЛИКА британија : 6,5-7 САД : 9-9,5 влечки за Жени Клиренс,Зимски Топли Чизми Клиренс, чизми за Мажи Клиренс.

Главните карактеристики

Избор на клиент