.

.

Бесплатно собрание момчиња тенок фармерки, 2-пакувања, големини 4-18

Бесплатно собрание момчиња тенок фармерки, 2-пакувања, големини 4-18

DEN 255.68

Пристапност
Во достапна форма

Бесплатното собрание го покриваше со траен тексас. Зачувајте со 2 пакувања фармерки, во кои има тенок фит и мека, истегната ткаенина. Исклучиво на. Материјал : 98% органски памук/2% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува : 2 пара фармерки. ФИТ : Тенок. Затворање : летање на копчето со поштенски преден дел. Ockебови : Стајлинг со 5 џеб за да се одржат најважните работи. Карактеристики : мек, истегнат тексас за лесно движење. Тенок фармерки 2 пакет за момчиња од бесплатно собрание. Воведување деца со бесплатно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е како тренд, како што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно. Ова е бесплатно собрание.

Главните карактеристики

Избор на клиент