.

.

0. кт брилијантен круг сече сино симулиран дијамант 18к розово злато пасијанс со акценти свадба невестински ангажман прстен бенд во собата

0. кт брилијантен круг сече сино симулиран дијамант 18к розово злато пасијанс со акценти свадба невестински ангажман прстен

DEN 11967.68

Пристапност
Во достапна форма

направено да трае цел живот, совршено за секоја пригода, вклучително И Ангажмани,. Симулирани скапоцени камења опфаќаат зелена,. Пучи, загарантиран да биде вистински, без конфликти и придружуван. Страничните камења се премиум руски Симулирани Дијаманти,. Симулирано Светло Море Зелено : Поврзано со Божицата На Венера, означувајќи љубезност и апсолутна љубов. Обезбедува помош при релаксација на мускулите и нервите. предметот е дизајниран, произведен и продаден исклучиво Од Клара.

Главните карактеристики

Избор на клиент