.

.

Inktastic Јас сум Две И Се Забавуваат Со Мајмун Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

Inktastic Јас сум Две И Се Забавуваат Со Мајмун Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Вашето мало мајмунче ќе сака да виси околу нивната роденденска забава во нашата Јас сум Двајца И Се Забавувам Ползавец За Новороденчиња, со симпатичен мајмун. Симпатичен подарок за 2-ри роденден за вашиот син или ќерка кои сакаат патувања во зоолошката градина. Inktastic Јас сум Два И Се Забавуваат Со Мајмун Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс Mauve 6 Месеци. Совршен подарок за вашата внука или внук со страст за приматите. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. родендени сум години втор среќен љубител на животни качување деца детски дрвја винова лоза примат едно парче новороденче ползавец.

Главните карактеристики

Избор на клиент