.

.

Модна Капа Капа За Сонце Капа За Сонце Голема Капа За Плажа Бејзбол Капи

Модна Капа Капа За Сонце Капа За Сонце Голема Капа За Плажа Бејзбол Капи

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Мода Голема Капа За Сонце Плажа Анти-УВ Капа За Заштита Од Сонце Карактеристика На Капакот : 1.Во последно време околу модниот етер лебди топер со колосална големина. 2.Голема лесна капа за сонце во реалност, најкул невестински изглед досега од манекенката Ема Лет и, се разбира, многу стилски блогер hype.3.It брзо стана најголемиот додаток на летото. 4.It може да се направи внимателно и ќе го засенчи вашето лице—можеби дури и целото тело—од штетните УВ зраци.5.Најважното нешто што треба да се запамети за капите ова лето е дека поголемото е подобро—и Повеќе Инстаграмабилно. 6.Откако ќе ја купите оваа капа и ќе ја споделите преку интернет, веднаш ќе добиете безброј лајкови. информации за производот : Сезона : Сите Сезонски Пол : Унисекс Повод : Плажа,Надворешен Материјал : Сламка : Новина,модна големина : 25х25х10см Проширен дијаметар : 70см погоден за обем на главата : 58-62смшто добивате : 1х Сончева Капа Корисна за пролет,лето,aut,улична облека и секојдневно носење,исто така може да се носи дома или излегување, дневно /канцеларија/запознавање, Работа, Бизнис,Танц,Партија, Плажа Одмор. Одлично за забава, Секојдневно, Плажа. Внимателен избор на материјали за нега на кожата на клиентот. Нашите производи се достапни во различни модели или бои. Машина за перење за дополнителен мир на умот. Ги цениме вашите повратни информации, се надеваме дека ќе ни ги дадете вашите повратни информации за вашето искуство.

Главните карактеристики

Избор на клиент