.

.

Ѕид Светилка, 100 - 240v Степен Прилагодување Ѕид Светло Тела Заштеда На Енергија Широк Применливост За Ев Сијалица За Цртање Соба

Ѕид Светилка, 100 - 240v Степен Прилагодување Ѕид Светло Тела Заштеда На Енергија Широк Применливост За Ев Сијалица За Цртање

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Ѕид Светилка, 100-240 V 180 Степен Прилагодување Ѕид Светло Тела Заштеда На Енергија Широк Применливост За Е27 Е26 Сијалица За Цртање Соби Спецификација : Тип На Ставка : Ѕид Ламба Материјал : Железо, Гумени Дрво Тежина : Прибл. 616г / 21.7 озсајз : Прибл.12 x 12 x 16cm / 4.7 x 4.7 x 6.3 вклучување : 100-240vlamp Држач Спецификации : E27, E26 Не Се Вклучени Прилагодување На Агол : 180° Пакет Листа : 1 x Ѕид Светилка 180 Степен Прилагодување : вратот на држачот на светилката има глава за прилагодување, која може да се прилагоди нагоре и надолу 180° за да ги задоволи вашите различни потреби за агол на осветлување. Е27 Навој Светилки : ѕид sconce користи стандардни e27 навој светилки За E27, e26 светилки не се вклучени во пратката. Заштита од краток Спој : дизајн за заштита Од Краток спој, заштеда на енергија, ефект на прекршување, погоден за дневна соба, кујна, трпезарија, спална соба, бања, кревет, коридор, балкон, скали итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент