.

.

Велигденски Дрвени Јајца Приврзок Кошница Виси Рудолф Воскресение Зајак Приврзок

Велигденски Дрвени Јајца Приврзок Кошница Виси Рудолф Воскресение Зајак Приврзок

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Издржлив и сигурен : ѕидната плоча на знакот за закачување дрво е изработена од дрвен материјал, издржлив и цврст за употреба, удобно чувство за рака, без гребнатини или без избледување на бојата и не е лесно да се скрши, може да ве поддржи долг материјал : апликации На Дрво : знакот за закачување дрво се идеални додатоци за тематска забава и така натаму, додавајќи повеќе забава и создавајќи фестивалска атмосфера, тие се исто така деликатни подароци за вашите пријателисодржи : време употребакласичен дизајн : лесно привлечете го вашето внимание, секако направете вашата забава да стане пожива карактеристики : декорација од 1 парче големина : како што е прикажано, дрвена корпа за приврзоци за јајца виси рудолф воскресение дизајн на приврзоци за зајаци — Нашиот "добредојден" дрвен знак е дизајниран од нашиот професионален дизајнерски тим преку континуирани напори за подобрување и иновации. Опсег на примена - добро одговара да висат на позицијата на влезната врата, задната врата На Посееруиз, вратата од собата, положбата на ѕидот во близина на влезот, дури и може да ја користат во кафуле и ресторан, канцеларија и бизнис, применети за украсување на куќата, поздравете ги гостите. Совршен За Секој Дом И Совршен Подарок : Нашите венци за добредојде за влезната врата со отстранливо и прилагодливо висечко јаже, можете лесно да го поставите насекаде низ вашиот дом, како што се закачување на влезната врата, предниот трем, задната врата, влезот, на ѕидот од дневната соба, спалната соба, галеријата или потпрена на полица итн. Со еден збор, во секој дом секогаш можете да најдете совршено место за да го ставите. Затоа, овој рустикален декор на фарма за украси на врати/ѕидови е совршен подарок, особено Како Подарок за Загревање На Куќата. 18 дрвени круг знак празно круг виси. малиот човек пештера дрвена тркалезна врата знак.

Главните карактеристики

Избор на клиент