.

.

Стерлинг Сребрен Прстен За Жени-Девојки Црвен Камен Скапоцен Камен Сребрен Прстен Големина Октомври Роден Камен Елегантен Сребрен Прстен Големина Свадба Подарок

Стерлинг Сребрен Прстен За Жени-Девојки Црвен Камен Скапоцен Камен Сребрен Прстен Големина Октомври Роден Камен Елегантен Сребрен

DEN 399.84

Пристапност
Во достапна форма

Овој рачно изработен сребрен прстен може да се носи на кој било прст по ваш избор показалецот, средниот прст и совршен како прстен на палецот. Ова едноставно парче ќе го нагласи вашиот стил од ден во ноќ. 925 среброто е направено од 92,5% сребро и 7,5% бакар.

Главните карактеристики

Избор на клиент