.

.

Аусист Плус Големина Фустан За Жени, Летни Фустани Печатени Круг-Вратот Краток Ракав Лабава Коленото Должина Обичниот Фустан Дозвола

Аусист Плус Големина Фустан За Жени, Летни Фустани Печатени Круг-Вратот Краток Ракав Лабава Коленото Должина Обичниот Фустан

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

92"Големина : Xl Сад : 10 Велика Британија : 14 Еу : 40 Биста : 109-114см/42. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.Повод : Секојдневен, Далиј,, Запознавање, за работа, на домашен Одмор и многу повеќе. Совети за Совпаѓање на модата : можете да одговарате со високи потпетици, чизми, сандали или накит за нежен изглед. Одговараат Заumn, Пролет и Зима.31"Големина;xxl Us : 12 . ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 114-119/44. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини.Лесниот дизајн го прави пообичен и поудобен за носење.Лесниот дизајн го прави пообичен и поудобен за носење.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Ткаенини : добра количина на истегнување,дишење,допир на кожата, прави да се чувствувате добро.85 "Должина : 78см/30.Материјал : Полиестер.Материјал : Полиестер.88" Должина : 77см/30.91" Должина : 76см/29. Одговараат Заumn, Пролет и Зима. Повод : Совршен за пролет, лето, aut и зима, градина, свадба, матурска, деверуша, вечер, враќање дома, коктел,крајбрежје, плажа, одмор, секојдневно носење, забава, состаноци, шопинг, роденден, други прилики.Карактеристики : Бидете во центарот на вниманието во овој специјален џемпер фустан карактеристики дизајн. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Повод : Секојдневен, Далиј,, Запознавање, за работа, на домашен Одмор и многу повеќе.71" Летни Фустани За Жени : Женски Моден Печатен Лабав Долг Фустан Фустан Без Ракави Тркалезен Врат Армија Зелени М.Жени Плус Големина Обични Отпечатени Фустани Со Краток Ракав Со Краток Ракав Со Краток Ракав : бидете во центарот на вниманието во овој специјален дизајн на фустани со џемпер.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.

Главните карактеристики

Избор на клиент