.

.

Уникатни поговори за женски над коленото разгорени фустани за здолниште на сума на пом

Уникатни поговори за женски над коленото разгорени фустани за здолниште на сума на пом

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Вратете се на училиште за суспендирање на фустанот за вашата секојдневна мода. Создадете изглед на училишна девојка со овој симпатичен фустан на суспензија. Се одликува со декор на копчињата пред, u деколте и тркалезно полите. Спарете го со маица и патики за вашиот обичен стил. Повод : Фестивал, шопинг, кафуле, забава, датира, училиште, матурска, собирање викенд, облека за одмор, одмор, плажа, дневно носење, секојдневно, итн. Ве молиме проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Моделот носи големина XS. (Висина : 5'6 ", Градите : 32 1/4 инчи, половината : 23 5/8 инчи, колк : 34 1/4 инчи, тежина : 105 фунти) Табела со големина на тело градите -Вистичка жит хип-жит - Ширина на рамото (САД 2) - 33 25 35 1/ 2 - 14 3/4s (САД 6) - 35 27 37 1/ 2 - 15 1/4m (САД 10) 37 29 39 1/2 - 15 3/4 L (нас 14) - 40 32 42 1/2 - 16 3/8xl (САД 18) - 43 35 45 1/2 17 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени договори за женски костуми за Ноќта на вештерките над коленото полите, фустани за здолниште со здолниште 95% полиестер 5% спандекс. Увезен. У деколте.

Главните карактеристики

Избор на клиент