.

.

Женските Врвови Модните Жени Печатат Пролет и Лето Секојдневен Кружен Врат Печатени Кратки Врвови Без Ракави

Женските Врвови Модните Жени Печатат Пролет и Лето Секојдневен Кружен Врат Печатени Кратки Врвови Без Ракави

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Женските Врвови Модните Жени Печатат Пролет и Лето Секојдневен Кружен Врат Печатени Кратки Врвови без Ракави. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 95% Полиестер,5% Spandex Colors : Жешка Розова,Светло Сина,Темно Сива,Златна Големина : S,M,L,XL,XXXL,XXXXL,Xxxxlsls Должина На Ракавот : Без Ракави Деколте : V Шема На Вратот : Печатена/Цврстина : Thin Style : Слободно Време,Боемски, Ретро, Европска Сезона : Пролет, летна пригода : Семејство, Одмор, Вработување, Вклучен Пакет За Патувања : 1 Компјутерска Женска Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-242 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Стилски. ПРИЛИКИ : Секојдневен / Дома / Работа / Одмор / Плажа. Повик. ПАРОВИ со : Одговара на овој плус туника врвови со фармерки, Хеланки Во Пролет, Fall или Зима. Женски Летни Врвови. Моден Дизајн-Класичен V вратот маица.

Главните карактеристики

Избор на клиент