.

.

Мафулус Жени Хенли V Вратот Долг Ракав Ребрести Копче Надолу Обичните Маици Блуза Маици

Мафулус Жени Хенли V Вратот Долг Ракав Ребрести Копче Надолу Обичните Маици Блуза Маици

DEN 303.84

Пристапност
Во достапна форма

Обична Обична Маица Блузи Маици . в вратот со долги ракави еднобојни/обични кошули за слабеење копче надолу дизајн секојдневен стил ребрести плетен материјал. Известување. 1.Ве молиме внимателно проверете ја сликата на табелата со големини пред да нарачате. 2.Дозволете 1-2 см (0,4-0,8 инчи) разлики поради рачно мерење ! Ви благодариме за разбирањето. 3.Боите може да изгледаат малку поинакви преку веб-страница поради резолуцијата на компјутерската слика и поставките на мониторот. Увезени. Затворање на копчето. Машинско Перење. Оваа хенли кошули карактеристики : v вратот маици за жени, копчето надолу, слабеење одговара, обична/еднобојна, секојдневен стил, ребрести плетени врвови, долги ракави блузи, основни пуловер блузи, жени блузи и блузи. Едноставен и секојдневен дизајн, тенок сит, оваа обична маица лесно може да се спари со фармерки, хеланки, шорцеви и какви било панталони за да се заврши пристоен, скромен и трендовски уличен изглед. Оваа маица со долги ракави е совршена за жените да ја носат во секоја пригода, како : шопинг, состанување, работа, канцеларија, училиште, клуб, улица, одмор или секојдневно секојдневно носење. Материјалот на женските блузи е многу мек и пријатен, мазен наспроти вашата кожа. Мулти-цврста боја за да изберете. Пакет вклучени : 1 х хенли кошули. Нега на облека : машина за перење Со торба за перење, миење раце ладно, боја одделно. Не избелувајте.

Главните карактеристики

Избор на клиент