.

.

Mlqidk Женски Летни Врвови Дами Ракав Екипажот Вратот Повик Памук Лен Летни Врвови Плус Големина Тече Туника Кошула Пуловер

Mlqidk Женски Летни Врвови Дами Ракав Екипажот Вратот Повик Памук Лен Летни Врвови Плус Големина Тече Туника Кошула Пуловер

DEN 335.68

Пристапност
Во достапна форма

Големина : С Биста : 100см/39,37" Рамо : 68,5 см/26,97" Ракав : 15см/5,91" Должина : 71см/27,95"Големина : М Биста : 106см/41,73" Рамо : 71см/27,95" Ракав : 15,5 см/6,10" Должина : 72см/28,35"Големина : Л биста : 112см/44.09" рамо : 73.5 см/28.94" ракав : 16см/6.30" должина : 73см/28.74"големина : xl Биста : 118см/46.46" рамо : 76см/29.92" ракав : 16.5 см/6.50" должина : 74см/29.13"големина : Xxl биста : 124см/48,82" рамо : 78,5 см/30,91" ракав : 17см/6,69" должина : 75см/29,53"големина : хххл Биста : 130см/51,18" Рамо : 80,5 см/31,69" Ракав : 17,5 см/6,89" должина : 76см/29,92"Големина : xxxxl биста : 136cm/53.54" рамо : 83cm/32.68" Ракав : 18cm/7.09" Должина : 77cm/30.31"Големина : Xxxxl биста : 142cm/55.91" рамо : 85.5 cm/33.66" ракав : 18.5 cm/7.28" должина : 78cm/30.71"ленени врвови за жени летни женски Ленени Врвови ленени топли розови блузи за жени Памучни ленени Врвови за жени секојдневни летни женски ленени врвови памучни кошули за жени лабави бели ленени Врвови За Жени дами ленени врвови и блузи Дами врвови од памук ленени врвови за Жени женски ленени врвови и блузи лабава фит Бела ленена блуза за жени ленени врвови За Жени Бели Ленени Жени ленени врвови Без Ракави за жени памучни блузи за жени ленени врвови за жени ленени кошули со 3/4 ракави врвни Ленени кошули за жени бели. ленени врвови за жени плус големина туника блузи за жени лабава вклопуваат 3/4 ракави бели ленени врвови за жени. 3/4 ракави памучни и ленени кошули лен мешавина женски врвови сиви кошули за жени женски ленени врвови лето. памучни блузи за жени ленени врвови за жени жени ленени ленени врвови за жени 3/4 ракав. памучни кошули за жени лабави памучни газа врвови за жени плус големина памучни ленени врвови за жени.

Главните карактеристики

Избор на клиент