.

.

Женски Модерен И Удобен Шифон Печатени Блуза Сонце Костум Лист Долго Кимоно Бикини Кардиган

Женски Модерен И Удобен Шифон Печатени Блуза Сонце Костум Лист Долго Кимоно Бикини Кардиган

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

73" Рамо : 39cm/15. плетен основен кардиган, растеглива мека ткаенина, цврста боја, ребрести рабови на манжетните и затворање на облоги, големи странични џебови, опуштено вклопување, не премногу тенки или премногу дебели, за студени денови. П : дали има лош мирис или ве чеша?. Добро за пролет, fall, зима. Џемперите се удобни, пространи, течат добро, меки.82" големина : xl Биста : 114см/44.16" Рамо : 38cm/14.03" Големина : М Биста : 106cm/41. О : Предметите може да се вратат или разменуваат во рок од 30 дена по добивањето се додека се неизмиени, неносени и неискористени.

Главните карактеристики

Избор на клиент