.

.

Женски Вратоврска Боја Писмо Срце Печатење Блуза V Вратот Краток Ракав Блузи Бејзбол Мајка Кошули Основни Маици Елегантна Туника Лабава Маици Специјални Морнариц?

Женски Вратоврска Боја Писмо Срце Печатење Блуза V Вратот Краток Ракав Блузи Бејзбол Мајка Кошули Основни Маици Елегантна Туника

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

47 "Должина : 68см/26. Совршен Пар Со Вашите Омилени Фармерки, Слаби Хеланки, Здолниште, Панталони, Шорцеви за Модерен Изглед. €Натпревар● : овој женски врв е многу трендовски и симпатичен, погоден за секојдневно, излегување, училиште, канцеларија, секојдневно носење, костум за сите сезони. Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.JGGSPWM Е Професионален Моден Бренд Кој се Фокусира На Популарната Модна Женска Облека што Може да Ги Задоволи И Вистинските и Разумните Модни Потреби. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 116см/45.56"П Совршен За Секојдневно Носење, Активност на Отворено, Патување, Релаксирачки Викенди.52 "Ракав : 24см/9.€Натпревар● : овој женски врв е многу трендовски и симпатичен, погоден за секојдневно, излегување, училиште, канцеларија, секојдневно носење, костум за сите годишни времиња Табела со големини : 0 Големина.84" Рамо : 52см/20. Големина. Големина. Што се Чувствува Удобно, Пријатно, Меко и Лесно. Големина.94 "Ракав : 24см/9.11 "Должина : 65см/25.

Главните карактеристики

Избор на клиент