.

.

Пајл Дами Ракав Елегантни Врвови Ретро Канцеларија Туника Кошула Копче Надолу Празнична Блуза Кошули

Пајл Дами Ракав Елегантни Врвови Ретро Канцеларија Туника Кошула Копче Надолу Празнична Блуза Кошули

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Дизајн : Секојдневна И Елегантна Блуза со Ревер.Содржина на пакетот : 1 х Женска Блуза (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.Карактеристики : 1. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Пролетни Есенски Блузи За Жени, Секојдневни Маици Со 3/4 Ракави За Жени, Широки Кошули За Жени Секојдневни, Работа, Секојдневно Носење, Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки, Облечени Врвови за Жени. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Натпревар-Постојат Многу Стилови На Кошули Со Копчиња За Жени, Кои Можат да се Совпаднат Со Камизола, Маица, Шорцеви, Фармерки, Хеланки, Здолништа, Високи Потпетици, Патики За Да Создадат Трендовски И Секси Изглед, А Исто така Можат Да Создадат Модерна Деловна Облека. Ткаенина : памук, Лесен, Мек и Удобен за Носење.Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени 3/4 Ракави Блузи, Жени Пролет Fall Блуза,Жени Работат Канцеларија Кошула Тип На Шема : Проверете Печатење,Копче Надолу, Џебови Боја : Розова, Сина, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Памучно Деколте : V Ѓердан : Колк Должина На Ракавот : 3/4 Ракави Сезона : Пролет, Fall, Зимски Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работа. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Материјал-100% Памук. Овие Маици Се Направени од Мешани Памучни Ткаенини. Карактеристика : Женска Проверка Печати Обичните Блузи Доаѓаат Со Дизајн На Вратот V, 3/4 Ракави и Затворачи На Предните Копчиња, Носете Ги Оваа Пролет Есенски Кошули и Покажете го Вашиот Шармантен Изглед4. Основниот Дизајн На Вратот И Копчето V Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Повод - Овој Блузи Е Погоден За Работа Носат, Канцеларија, Бизнис, Одмор, Одмор, Плажа, Партии, Вечер, Датум Ноќ и Излегување. Класична Главна Блуза За Гардероба.

Главните карактеристики

Избор на клиент