.

.

Sprifallbaby Жените Плете Кардиган Долго Одблесокот Ракав Вратоврска Летна Заштита Од Сонце Блузи За Дневна Улица

Sprifallbaby Жените Плете Кардиган Долго Одблесокот Ракав Вратоврска Летна Заштита Од Сонце Блузи За Дневна Улица

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Жените Плете Кардиган Долг Одблесокот Ракав Вратоврска Летна Заштита Од Сонце Блузи За Дневна Улица. Совршен додаток на вашата летна гардероба, лесен за одење и вклопување со друга облека. Големина Шема. Големина (см). St Length : t49. 5tt Bust : t90. Мдолжина : т49, 5ттбуст : т94. Lt Length : t49, 5tt Bust : t98. Големина(инч). Сt Length : t19. 49 t Bust : t35. 43 . Мдолжина : т19, 49 тбуст : т37, 01 . Lt Length : t19. 49 t Bust : t38. 58 . Спецификација. Име на предметот : жените плетени кардиган. Боја : бела, зелена. Големина : С, М, Л. Материјал : памучна мешавина. Ракав : долг ракав. Содржина На Пакетот. 1pc x плете кардиган. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мека Ткаенина : женскиот плетен кардиган е изработен од врвен материјал за мешавина од памук, мек и со добра еластичност, прави да се чувствувате удобно и изгледа шармантно. Карактеристики : плетениот кардиган има долг ракав, дизајнот на предната вратоврска ве прави помодерни, едноставни еднобојни, лесни и удобни врвови. Прилики : Совршен За секојдневен, забава, улица, шопинг, дневно, датум, итн. Погоден за лето или рана fall, совршен за заштита на вашата кожа од УВ зраци. Достапна Големина : има 3 големини за избор : С, М, Л, одговара за повеќето жени носат, редовното вклопување постигнува совршена рамнотежа помеѓу удобен и лабав, супер шик изглед. Кардиганот можете да го усогласите со шорцеви, здолништа за пристоен изглед. Пакет И Нега : 1пц х жените плете кардиган. Машина за перење, висат или линија сува, ве молиме не го избелите.

Главните карактеристики

Избор на клиент