.

.

Женски Сончоглед Лето Маица Плус Големина Лабава Блуза Блузи Девојка Краток Ракав Графички Обични Маици Се Водат Кошули Жени Долги Ракави Маици За Жени Тренингот ?

Женски Сончоглед Лето Маица Плус Големина Лабава Блуза Блузи Девојка Краток Ракав Графички Обични Маици Се Водат Кошули Жени

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Сезона : Лето. Пол : Жени. Материјал : Полиестерски Памук. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Јака : О Вратот. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Причинско-Големинска табела : . Големина : S Биста : 96cm/37.80" ракав : 17.5 cm/6.89" Должина : 63cm/24.80"Големина : M Биста : 100cm/39.37" Ракав : 18cm/7.09" Должина : 65cm/25.59"Големина : L Биста : 104cm/40.94" Ракав : 18.5 cm/7.28" Должина : 67см/26.38"големина : xl Биста : 108см/42.52" ракав : 19см/7.48" должина : 69см/27.17"големина : xxl Биста : 114см/44.88" Ракав : 20см/7.87" Должина : 71см/27.95" ако сакате да Бидете Лабави, можете да изберете поголема големина. Нега На Облека Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода/Висат Или Линија Сува/Не / Без Хемиско Чистење. Симпатична Долга Ракав Р Кошула Со Цврста Боја, Добро Вашите Хеланки, фармерки, кратки, панталони, здолништа Итн За Да Го Комплетирате Вашиот Стил!. Повод : Секојдневно Носење, Секојдневно, Патувања На Плажа, Одмор, Забава, Датум, Училиште, На Отворено, Патување, Дом, Канцеларија, Работа Или Какви Било Прилики. Маици За Жени Графички Памук. Жените Маици Лабава Вклопуваат Fall. Блузи За Жени Секси Секојдневен.

Главните карактеристики

Избор на клиент