.

.

Женски Летни Без Ракави Без Грб Мрежести Мини Светки Врвови На Култури

Женски Летни Без Ракави Без Грб Мрежести Мини Светки Врвови На Култури

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме, љубезно забележав дека оваа ставка Ја продава Судот Танг Лан Од пазарот Оуојбај.Женски Летни Мини Прашкасти Елеци Без Ракави Без Грб Мрежести Светки Врвови На Култури. Големина(см)ttt T T. XS t Должина : t31t Bust : t66-90. Должина : t32t Bust : t70-94. М Т Должина : т33тбуст : т74-98. L t Должина : t34, 5t Bust : t80-104. ttt T T T T t TT T T Должина : t12. 20 t Bust : t25. 98-35. 43. S t Должина : t12. 60 t Bust : t27. 56-37. 01. М Т Должина : т12, 99 тбуст : т29, 13-38, 58. L t Должина : t13, 58 t Bust : t31, 5-40, 94. Спецификација : . Материјал : Полиестер. Должина На Ракавот : Без Ракави. Тип На Шема : Светки. Пол : Жени. Тип На Ставка : Врвови. Вклучен Пакет : . 1 х врвови. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.(1 инч=2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од полиестерски материјал, лесен, безбеден за кожата и лесен за миење. Не грижете се дека тоа ќе и наштети на вашата кожа. Дизајн : женски летен мини прашкаст елек, без ракави без грб со ниски исечени мрежести врвови, многу модерен. Повод : Погоден За секојдневно секојдневно носење, активност на отворено, клубска облека, улична облека, забава на пријатели, облека за фотографија и така натаму. Големина Забелешка : XS, S, M, L. големината Е азија големина. Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите за да ја добиете облеката што одговара на вашата големина. Вклучен пакет : 1 х врвови на култури. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо.

Главните карактеристики

Избор на клиент