.

.

Време и време на женски врвни врвови на пинсстрип

Време и време на женски врвни врвови на пинсстрип

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Овој лесен и воздушен пинстрип на врвот од време и TRU е совршен за топли, летни денови. Собирањето на вратот и половината формира блусон силуета која ве одржува ладење додека создавате женски изглед, на врвот со слоеви ракави на капачето и заврши со трескава полите. Спарете го со времето и шорцевите за пинстрип (продадени одделно) за симпатична координирана облека. Исклучиво на. Материјал : 55% постелнина/45% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : пуловер. Ракави : слоевити ракави на капачето. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Лесна ткаени ткаенина; собрани деколте и еластична половината; трепка полите. Women'sенски пинстрип на врвот од време и Tru.

Главните карактеристики

Избор на клиент