.

.

Вратоврска Боја Блузи За Жени Екипажот Долг Ракав Лето Повик Врвот Падне Симпатична Градиент Фустан Туника Кошули Дами Блузи, Графички Маици За Жени Круг Вратот

Вратоврска Боја Блузи За Жени Екипажот Долг Ракав Лето Повик Врвот Падне Симпатична Градиент Фустан Туника Кошули Дами Блузи,

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Поради разликата во резолуцијата на екранот, може да се појават некои разлики во бојата, вашето разбирање би било високо ценето!П4 : како да го исчистите?А4 : Машинско Перење, Миење Во Ладна Вода и Не Белење, Закачување Или Сушење На Линијата.П1 : дали оваа туника е вистинска по големина?А1 : Да, тоа е точно на големината.Можете исто така да го носите под палто или јакна во текот на зимата. Повод : Секојдневниот и лабав стил го прави одличен за различни активности.Врвовите за туника во боја со долги ракави се погодни за секоја случајна пригода. Најдобри подароци за семејството и пријателите.Женски Каузален Лабав Дуксер Со Вратот На Екипажот Плус Големина 2023ops Мода Врвови Со Пуловер Со Долги Ракави Со Пруги Карактеристики : дуксер, ленти, долг ракав, врат на екипажот, лабава, секојдневна, Маица, врв на пуловер. Натпревар : Дуксерот Со Пруги со Долги Ракави Е Совршен за Носење Со Убав Ѓердан За Моден Изглед и исто така може Да Ги Покаже Вашите Шармантни Облини, Што Ве Прави Да Изгледате Повеќе Стилски и Elegant.П3 : дали е иста боја како на сликата?А3 : се трудиме најдобро да ја направиме бојата што е можно попрецизна са. Блуза Со пуловер со долги Ракави За ИзлегувањеАко сакате уникатни дуксери во вашата секојдневна гардероба, овој дуксер со туника е точното парче што ви треба!Овие есенски врвови се совршени за слоевитост или самостојно.

Главните карактеристики

Избор на клиент