.

.

Дуксери за Ноќта на Вештерките Тдокотот За Жени-Пуловер Со Ревер Со Долги Ракави Обичен Празничен Замок Графички Лабави Женски Есенски Кошули Виолетова

Дуксери за Ноќта на Вештерките Тдокотот За Жени-Пуловер Со Ревер Со Долги Ракави Обичен Празничен Замок Графички Лабави Женски

DEN 288.32

Пристапност
Во достапна форма

Дизајнот на дуксерот на пуловерот е едноставен и елегантен, модерен и разноврсен. Ќе ви се допадне. Дуксерот може да се носи сам во зима, а може да се комбинира со јакна/палто/кардиган во fall и зима. Карактеристики : шема, долг ракав, лабава, секојдневна, преголема, џемпер, пуловер, кошула. Појавување : дуксерот со Печатени Долги ракави е совршен за спарување со убави ѓердани за да создаде модерен изглед, исто така ги покажува вашите шармантни облини и прави да изгледате помодерно и елегантно. Тоа може лесно да се поврзе со хеланки, фармерки, обични панталони, високи потпетици, патики и така натаму. Повод : Погоден За Секојдневно Носење / Патување / Дома/ Одмор/ Шопинг / Улица/ Забава/ Отворено/ Клуб.Најдобрите Подароци За Жените. Оваа стилска кошула е шик главен производ за вашата гардероба во студениот ден. Нега на облека : Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода/Закачете Или Исушете Ја Линијата/Без Белило/Без Хемиско Чистење.

Главните карактеристики

Избор на клиент