.

.

Женски Дуксери Качулка Секојдневен Принт Мода Fashion И Зима Лабава Врвка За Влечење Нови Пристигнувања Дуксер Морнарица С-6ХЛ

Женски Дуксери Качулка Секојдневен Принт Мода Fashion И Зима Лабава Врвка За Влечење Нови Пристигнувања Дуксер Морнарица С-6ХЛ

DEN 351.84

Пристапност
Во достапна форма

Големина Шема : Големина : С САД : 4-6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8-10 ЕВРА : 34-36 Биста : 108см/42.52 "Рамо : 64см/25.20" Ракав : 47см/18.50 "Должина : 62см/24.41". Големина : М САД : 6-8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10-12 ЕВРА : 36-38 Биста : 112см/44.09 "Рамо : 65см/25.59 " Ракав : 48см/18.90" Должина : 63см/24.80" . Големина : Л САД : 8-10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12-14 ЕВРА : 38-40 Биста : 116см/45.67 "Рамо : 66см/25.98 " Ракав : 49см/19.29" Должина : 64см/25.20" . Големина : XL САД : 10-12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14-16 ЕВРА : 40-42 Биста : 120cm/47.24 "Рамо : 67cm/26.38 " Ракав : 50cm/19.69" Должина : 65cm/25.59" . Големина : XXL US : 12-14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16-18 ЕУР : 42-44 Биста : 124cm/48,82" Рамо : 68cm/26,77" Ракав : 51cm/20,08" Должина : 66cm/25,98" € Лесно Совпаѓање Q : плус големина дуксер со качулка ќе биде совршен за вашиот љубовен пар фармерки, хеланки или стилски високи чизми во СЕКОЈА ПРИГОДА. ќе сакате да додадете во вашата гардероба. Quodie sweatshirt е погоден за Отворено, Спорт, Дневно, Клуб, Датуми, Работа, Шопинг, Училиште, Одмор. ●Нега На облека : Рачно перење, машинско перење, сушење на линија, ниско железо кога е потребно, не избелувајте; Содржина На Пакетот : 1 х Дуксер Со Дуксер. ●клиентски сервис ● клиентот секогаш е наш приоритет, ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате некакво прашање за време на трансакцијата. Имајте добар ден~. Дуксери девојки дуксери и дуксери девојки дуксери дуксери дуксери дуксери за тинејџерки дуксери за жени дуксери пуловер дуксери дуксери за тинејџерки пуловер лесен Дуксер со Дуксер блузи дуксери за жени со изреки дуксери за жени плус големина дуксер врвови со Дуксери за жени плус големина без долна лента дуксер блузи дуксери за жени качулка пуловер графички.

Главните карактеристики

Избор на клиент