.

.

Terra & Sky Women's Plus Size Bige целосна патент руно качулка

Terra & Sky Women's Plus Size Bige целосна патент руно качулка

DEN 172.64

Пристапност
Во достапна форма

Пријатна удобност во тотално мека худи на Тера и Скај. Опуштеното вклопување го прави ова неверојатно лесна јакна за слој над сите ваши обични омилени. Задолжително за сезоната. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Лесен. Опуштено вклопување. Прикачен аспиратор со влечење. Затворање на предниот патент. Ребрести манжетни и полите. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Зип-фронт Худи за жени со плус големина од Terra & Sky.

Главните карактеристики

Избор на клиент