.

.

Жените Пуловер Дуксери Дозвола Повик Fall Зима пуловер печати долг ракав Пот Дуксери За Жени

Жените Пуловер Дуксери Дозвола Повик Fall Зима пуловер печати долг ракав Пот Дуксери За Жени

DEN 272.96

Пристапност
Во достапна форма

23" Рамо : 45см/17. Тијанек Женски Пуловер Дуксери Клиренс 2023 Обичен Есенски Зимски пуловер печатење дуксери со пот Со долги ракави За Жени.44" Должина : 59см/23.56" рамо : 54см/21.37" Ракав : 59см/23. Овој лесен полиестерски дуксер нуди лабаво и секојдневно вклопување, обезбедувајќи неограничено движење за време на тренинзи, трчање или тренинзи. Повод : Обичен Тренинг За Трчање Спортски Атлетски Тренинг. Пол : Жени Тинејџерка.94" ракав : 61см/24.29"големина : xl сад : 12 велика британија : 16 Еу : 42 Биста : 108см/42.02" РАМО : 47СМ/18. Без разлика дали ќе го спарите со фармерки, хеланки или здолниште, тоа ќе го подобри вашиот изглед.80" Ракав : 57см/22.80" ДОЛЖИНА : 65см/25.52" ракав : 63см/24. Доволно е разноврсна за носење како уникатен врв или како парче за слоевитост.

Главните карактеристики

Избор на клиент