.

.

Ролиен Костим За Капење За Жени Со Низок Струк В-Врат Цветен Принт Завој Завој Бикини Комплет Склекови Бразилски Костими За Капење Облека За Плажа Костими За Капењ?

Ролиен Костим За Капење За Жени Со Низок Струк В-Врат Цветен Принт Завој Завој Бикини Комплет Склекови Бразилски Костими За

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела Со Големини За Да Ја Пронајдете Најсоодветната Големина,, азиската големина е премала, се препорачува да купите една големина нагоре, Благодарам!. Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 6 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 ПОД Биста : 64-68см/25,20-26,77 "Половината : 65-70см/25,6-27,6 "Колк : 68-72см/26,77-28,35". Големина : М Сад Големина : 6 Велика Британија Големина : 8 Еу Големина : 36 Под Биста : 68-72см/26,77-28,35 "Половината : 70-75см/27,6-29,5 "Колк : 72-76см/28,35-29,92". Големина : Л Големина НА САД : 8 Велика Британија Големина : 10 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 38 Под Биста : 72-76см/28,35-29,92 "Половината : 75-80см/29,5-31,5 "Колк : 76-80см/29,92-31,50". Големина : Xl Сад Големина : 10 Велика Британија Големина : 12 Еу Големина : 40 Под Биста : 76-80cm/29.92 - "Половината : 80-85cm/31.50-33.46 "Хип : 8084cm/31.50-33.07". Женски Бандо Завој Бикини Постави Склекови Бразилски Костими За Капење Облека За Плажа Костим За Капење ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Точка специфики Пол : Жени Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морски Материјал : Полиестерска Декорација : Чипка Со Подлога : Да Должина На Облека : Редовен Тип На Шема : Цврст Стил : , Каузалниот Пакет вклучува : 1 Комплет Костими За Капење(Што Содржи Подлога за Градите) ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Одлично За Забава, Дневно, Плажа, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне!.

Главните карактеристики

Избор на клиент