.

.

Хеи_к Женски Цврсти Бои Ремени Со Високи Гради Бикини Комплет Дводелен костим за Капење женски бикини костими за капење

Хеи_к Женски Цврсти Бои Ремени Со Високи Гради Бикини Комплет Дводелен костим за Капење женски бикини костими за капење

DEN 271.84

Пристапност
Во достапна форма

Шемата Е Единствена-Точната Шема Што Ја Добивате Ќе биде Малку Поинаква од Прикажаната. Информации за производот : Пол : Жени Сезона : летен тип на Костим за Капење : Дводелен Материјал : Големина На Полиестер : тип НА Шема С-ХЛ : Стил На Печатење : Секси Пригода : одмор На Плажа, облека за плажа, базен, забава во базен, СПА ЦЕНТАР, нуркање, нуркање, сурфање, хаваи, меден месец итн Пакет вклучуваат : 1сет костими за капење (содржи градите рампа) ЗАБЕЛЕШКА : 1. Изработен од мека висококвалитетна ткаенина за брзо сушење, удобен е и издржлив.41" Колк : 86см/33. Традиционалниот триаголен крој, помалата покриеност, ја покажува вашата силуета. Големината може да биде 1-2см/1 инчен неточност поради мерење на рацете.86" Големина : С Биста : 64-84см/25. Супериорен во материјалот и извонредноста во изработката ја прави кожата многу кул во топло време. Овој бикини костим за капење за жени со секси покриеност, ретро костим за капење, совршен за одмор, пливање, базен, кампување, трчање на плажа или друга пригода. Леопард печатење прави атрактивен и зачудувачки изглед, ве прави заводливи меѓу народот. Препорачуваме Со Ладна Вода. Мека и удобна, добра дише и издржлива.

Главните карактеристики

Избор на клиент