.

.

Костим За капење Жени Модерен Дама Бикини Серпентина Печатење Чипка Без Грб Сплит Костим За Капење Два Костими За Капење За Жени

Костим За капење Жени Модерен Дама Бикини Серпентина Печатење Чипка Без Грб Сплит Костим За Капење Два Костими За Капење За

DEN 319.84

Пристапност
Во достапна форма

Големина : С Биста : 88см/34,65" Половината : 68-96см/26,77-37,80" Должина : 18см/7,09" Должина На Дното : 22см/8,66" Чаша : Азиз : М Биста : 92см/36,22" Половината : 72-100см/28,35-39,37" Должина : 19см/7,48" Должина На дното : 23см/9. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. пливање шорцеви жени прикривање за костими за капење жени костим за капење костим за капење за жени костими за пливање капа за пливање. Костумите За бикини Со мазна Ткаенина се Многу Еластични, Удобни и Издржливи, Што Ве Прави Да Изгледате Неверојатно На Одмор На Плажа, Базени, Меден Месец И Сл.

Главните карактеристики

Избор на клиент