.

.

Женски Костим За Капење Со Врвка Бикини Мрежесто Здолниште Замав Со Плисиран Костим За Капење Бикини Сет Рејв Бикини

Женски Костим За Капење Со Врвка Бикини Мрежесто Здолниште Замав Со Плисиран Костим За Капење Бикини Сет Рејв Бикини

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Женски Чипка До Костим за Капење Бикини Мрежа Здолниште Замав Плисирани Костим За Капење Бикини Во собата. Материјал : полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 180гр. големина На Пакетот : 5х5х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : С Биста : 80-85см/31,50"-33,46" Половината : 61-66см/24,02"-25,98" : 86-91см/33,86"-35,83"Големина : М Биста : 85-90см/33,46"-35,43" Половината : 66-71см/25,98"-27,95" : 91-96см/35.83"-37.80"големина : л биста : 90-95см/35.43"-37.40" половината : 71-76см/27.95"-29.92 : 96-101см/37.80"-39.76 карактеристика : вратоврска вратот, Вратоврска назад, низа бикини, вратоврска страна бикини во собата, високо намалување, 3 парче костим за капење за жени бикини прикривање бикини танга. Впијте Го Сонцето Со Овој Неверојатен Неонски Сет За Бикини Кој Е Достапен Во Шик И Разновидни Бои. Овој Прекрасен Дводелен Костим За Капење Е Задолжителен За Трендовски И Популарен Додаток На Вашата Колекција За Пливање Овој Летен Костим за Капење За Жени Бикини Женски Бикини Костими за Капење. Задоволството на клиентот Е Нашата Крајна Цел. Ги Поздравуваме Клиентите Да Ни Дадат Предлози.Ако Поради Некоја Причина не Сте Задоволни со Вашето Купување,чувствувајте Се Да Контактирате со Нас ,Ние Ќе Ве Достигнеме Најбрзо. Жените Стринг Бикини Мажи Пливаат Бикини. Одлично За Летно Сурфање, Нуркање, Пливање, Одмор на Плажа, Сончање Итн Беспрекорно Бикини Дното Бикини За Жени Со Плус Големина. Отстранливи Меки Чаши За Додадена Форма Цвет Бикини За Жени Мачка Бикини.

Главните карактеристики

Избор на клиент