.

.

Накит Од Лу 14к Жолто Злато Шупливи Делфин Приврзок

Накит Од Лу 14к Жолто Злато Шупливи Делфин Приврзок

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

14к Жолто Злато Шуплив Делфин Приврзок 18мм Х 10мм 14к ЗЛАТО ЗАГАРАНТИРАНО, Автентицирано со Печат од 14к. Изработени Со Најквалитетна Изработка. Кавга Слободен 30 Ден Целосна 100% Политика За Наплата. Предметите се помали од она што се појавува на фотографијата. Фотографијата е зголемена за да покаже детали. Вклучена Кутија За Накит.

Главните карактеристики

Избор на клиент