.

.

Стерлинг Сребрена РОДИУМ-позлатени CZ FWC Бисер Пеперутка Пост Обетки; За Возрасни и Тинејџери; За Жени и Мажи

Стерлинг Сребрена РОДИУМ-позлатени CZ FWC Бисер Пеперутка Пост Обетки; За Возрасни и Тинејџери; За Жени и Мажи

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

31 грам Материјал : Примарна Чистота : 925финиш : Полиран Камен Тип : Бисерен Камен Тип_2 : Кубна Цирконија (ЦЗ)Камена Боја : Боја На Белиот Камен_2 : Чиста Должина на Предметот : 10. Тоа ќе биде совршено за тој посебен; мајка; ќерка; сестра; брат; баба; или твојот најдобар пријател! СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ : Тежина : ~1. Без прашања. Носете ги со дуксер; или смокинг. Атрибути : Стерлинг Сребро; 925 Стерлинг Сребро; Обетки. Изборот е ваш; но, знајте дека овие предмети ќе импресионираат секој што ќе наиде на вас, без оглед со што ќе им одговарате!СОВРШЕНО ЗА ОВАА ПРИГОДА : Без разлика дали го славите денот на татковците; денот на мајките; денот на вљубените; свадба или годишнина; роденден; или можеби само обичен стар понеделник; оваа ставка сигурно ќе блесне за таа пригода.ПРЕКРАСЕН НАКИТ; ЗА ОДЛИЧНА ЦЕНА : нашите предмети се направени да изгледаат убаво со секоја облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент