.

.

Накит 14к Жолта Бела И Роза Три Боја Злато Среќа Жолто Злато Прстен Големина 9.5

Накит 14к Жолта Бела И Роза Три Боја Злато Среќа Жолто Злато Прстен Големина 9.5

DEN 7119.84

Пристапност
Во достапна форма

14к Жолто Бело И Розово Трибојно Злато Среќа Жолто Златен Прстен Големина 9,5 14к ЗЛАТО ЗАГАРАНТИРАНО, Автентицирано со Печат од 14к. Изработени Со Најквалитетна Изработка. Кавга Слободен 30 Ден Целосна 100% Политика За Наплата. Предметите се помали од она што се појавува на фотографијата. Фотографијата е зголемена за да покаже детали. Вклучена Кутија За Накит.

Главните карактеристики

Избор на клиент