.

.

1цтв Природни Дијаманти И Принцеза Моисанит 18к Бело Злато Хало Ангажман Прстен

1цтв Природни Дијаманти И Принцеза Моисанит 18к Бело Злато Хало Ангажман Прстен

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Големина на прстенот : 7-5 тежина (гм) : 4 метал : Чистота На Белиот Златен Метал : 18к Златна Завршница : Висока Ширина На Полирање : 5ммринг Стил : Ангажман Главен Камен : Моисанитестоун Карат : 1.00 Камен Создавање : Третман Со Природен Камен : Не Подобрена Јасност На Камен : Боја На Камен : Фенси Боја На Дефстон : Одделение На Белиот Камен : Идеално Сечење На Камен : Поставување На Принцезата : изработено во : европски секундарен камен : Создавање дијаманти Секундарен Камен : ПРИРОДНА ГОЛЕМИНА на прстенот : 7-5. Ревидирано : 21 Октомври 2023 4 : 00 часот.

Главните карактеристики

Избор на клиент