.

.

Ајслор Деца Цвет Девојки Фустан Јакна Кејп Со Лакно Свадба Банкет Роденден Додатоци Наметка

Ајслор Деца Цвет Девојки Фустан Јакна Кејп Со Лакно Свадба Банкет Роденден Додатоци Наметка

DEN 294.24

Пристапност
Во достапна форма

Комплетот Вклучува : 1пц Состојба На Кревање Раменици : Ново без ознакиматеријал : вештачка фурзиза : една големина одговара на 3-6 Години,ширина на Рамената : 25см/10,0", Должина : 18см/7,0". Ајслор Деца Цвет Девојки Се Облекуваат Јакна Кејп Со Bowknot Свадба Банкет Роденден Додатоци Наметка.

Главните карактеристики

Избор на клиент