.

.

Графички маици на Покемон девојки, 2-пакувања, големини 4-18

Графички маици на Покемон девојки, 2-пакувања, големини 4-18

DEN 300.16

Пристапност
Во достапна форма

Мора да ги фати сите што ги носат официјално лиценцираните графички маици на девојчињата Покемон. Изберете која вашата малечка сака да ја носи. Таа може да биде модерна, но сепак удобна со овие секојдневни тимови. Носете го за време на секоја сезона и совршено за секоја пригода! Овие кошули ќе бидат нејзини одење во Парче во нејзиниот плакар и ќе ги импресионираат сите! Зачувајте ги вашите омилени графички маички со оваа 2-пакет! Таа сигурно ќе се истакне од толпата. Материјал : 40% полиестер/60% памук. Грижа : Машината за перење. Големина : Достапно во големини 4-18. Fit : Стандардно вклопување. Стил на вратот : вратот на екипажот. Карактеристики : Супер-мека ткаенина од Jerseyерси; Pokemon Print. © Покемон, сите права се задржани. Покемонски графички маици за девојчиња. Вклучува : графички маици со 2 пакети.

Главните карактеристики

Избор на клиент