.

.

Свети Нино Де Аточа Сребрена Бројаница Февруари Виолетова Оган Полиран Монистра Распетие големина медал шарм

Свети Нино Де Аточа Сребрена Бројаница Февруари Виолетова Оган Полиран Монистра Распетие големина медал шарм

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Сребрена Бројаница 6мм Февруари Виолетова Оган Полиран Монистра, Распетие Големина 1 3/8 х 3/4. Медал св. нино Де Аточа Бројаницата шармех е претставена во луксузна кадифена кутија за подароци.Сите производи За Блаженство се 100% рачно изработени во Соединетите држави Во Род Ајленд во секоја фаза од производството и доаѓаат со доживотна гаранција. Доживотна Гаранција Без Оцрнување. Сребрен Метал. Рачно изработени Во Род Ајленд. Февруари Виолетова, 1 3/8 х 3/4 инчен Распетие.

Главните карактеристики

Избор на клиент