.

.

Жени Прстени Исклучителна Шупливи Прстен Ангажман Свадба Накит Додатоци

Жени Прстени Исклучителна Шупливи Прстен Ангажман Свадба Накит Додатоци

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Жените Прстени . Исклучителна Шупливи Прстен Ангажман Свадба Накит Додатоци. Опис : . Уникатни Дизајни-Едноставен и дарежлив стил на оригинален дизајн за повеќе . удобно носење чувство, сите детали за дизајнот е одлично, подеднакво . прекрасно за секојдневни или облечени прилики. Популарен Моден Накит-Шупливи прстени, без разлика дали носите еден прстен или многу . прстени наредени во меѓувреме. Сите начини на носење можат да ја истакнат вашата убавина. Специјални Пригода Додатоци - овие прстени се само вистинската големина за . минималистички и убаво изработени, погодни за свадба-свршувачка-датум . ноќ-забава-топка-матурска-дипломирање-роденден-секојдневно носење. Идеални Подароци - како подарок за жени-Совршен подарок за Годишнина или подарок За Роденден . за Мама, ќерка, Внука, Тетка, Сестри, пријател и Други Членови. Тоа е совршен подарок за секого. Сезона : Цела Сезона. Пол : Жени. Овој прстен ќе ве направи пошармантни и привлечни. Одлично за свадбена забава или банкет, итн. Тип : Прстен. Тема : Убавина. Пол : Женски.Стил : Мода. Материјал : Легура. Прилика : Забава, Состанок, Банкет, Клуб, Свршувачка, Подарок итн. Карактеристики : Мода, Шарм За Накит. Забелешки : . Поради светлината и . разлика поставување на екранот, бојата на објектот може да биде малку поинаква од . слики. Ве молиме дозволете малку . димензионална разлика поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 Х Прстен Жени Прстени Исклучителна Шупливи Прстен Ангажман Свадба Накит Додатоци.

Главните карактеристики

Избор на клиент