.

.

Моден Тренд Уникатен Дизајн Исклучителен Ретро Лесен Луксузен Циркон Розови Цветни Обетки Женски Накит Свадба Партија Подароци На Големо

Моден Тренд Уникатен Дизајн Исклучителен Ретро Лесен Луксузен Циркон Розови Цветни Обетки Женски Накит Свадба Партија Подароци

DEN 179.04

Пристапност
Во достапна форма

Број на модел : Ed181genstyle : Womenstyle : Classic Material : Цинк Легометали Тип : Бакар Бренд Име : NEULRYOrigin : Копното China CN : Zhejiangitem Тип : Обеткиопрема Тип : Капка Обеткафини Или Мода : Моден Моден Тренд Исклучителен Ретро Лесен Луксузен Циркон Розова Цвет Обетки Женски Накит Свадба Партија Подароци На Големо.

Главните карактеристики

Избор на клиент