.

.

Ефулгенц Фау Чокер Ѓердан со Бисерни Монистра И Обетки Постави Зелен Невестински Индиски Накит За Жени Кундански Кристално Слоевит Ѓердан Тркалезни Обетки Индиск

Ефулгенц Фау Чокер Ѓердан со Бисерни Монистра И Обетки Постави Зелен Невестински Индиски Накит За Жени Кундански Кристално Слоевит

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Мониста од скапоцен камен од вештачки бисер е тесно рачно изработена со одлична нишка за јачина на кабелот. Висококвалитетни камења вештачки кундански монистра се украсени со најдобра изработка, совршена фузија на традиционален трендовски современ изглед. Индиски чокер ѓердан со вештачки бисер, Содржина : А) 1 Должина на Ѓердан х Ширина : (35,56 см х 5,08 см) со прилагодливо меко затворање на ресни б) Пар Обетки Должина х Ширина : (5,08 см х 3,81 см), Метал : Легура. Идеален Валентин, Роденден, Годишнина, Нова Година, Божиќ, давање благодарност, подарок за денот на мајката за некој што го сакате. Украсени со вештачки кундан, вештачки бисери, монистра, класичен спој на извонредна изработка и женска елеганција. ИНСТРУКЦИИ ЗА НЕГА : Избегнувајте контакт со топлина, хемикалии и вода. Совршен комплет за невестински накит, облечете го ова со вашиот прекрасен традиционален фустан или венчаница на секоја свадба, забава, свршувачка, церемонија на прстен, матурска, годишнина или која било празнична или посебна пригода. Спакувајте во воздушен сад/ торбичка по употреба. Совршен Подарок За секоја Пригода за себе или за вашите најблиски, ПОДАРОК за НЕА! - Идеален валентин, благодарам давање, Денот На Мајката, Пријателство, Божиќ, Роденден, годишнина подарок за некој што го сакате. Ова вклучува увид на сурова етничка извонредност за сите видови на традиционален современ изглед.

Главните карактеристики

Избор на клиент