.

.

Плод На Разбојот Менс Маичка Без Ракави-Морнарица-М

Плод На Разбојот Менс Маичка Без Ракави-Морнарица-М

DEN 295.68

Пристапност
Во достапна форма

Овошје На Разбојот-Машка Мус Без Ракави 100 : Памук; 90% Памук, 10% Полиестер; 60% Памук, 40% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. 5,9 унца, ткаенина со средна тежина која се чувствува значителна, но сепак мека. Великодушно се вклопува низ телото. Двојно шиење со игла околу вратот и полите за издржливост.

Главните карактеристики

Избор на клиент