.

.

Кошули За Мажи Ракав Единечна Свртена Цврста Јака Кратка Маица

Кошули За Мажи Ракав Единечна Свртена Цврста Јака Кратка Маица

DEN 303.84

Пристапност
Во достапна форма

11" Ракав : 19.07" должина : 73см/28.68" Должина : 69 См/27. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Ве молиме погледнете го вистинскиот добиен производ.95" Големина : xxl сад : 14 еу : 44 биста : 120cm/47. Внимателно избраните материјали нема да и наштетат на вашата кожа, додека можете да изберете машинско перење или миење раце, за да ви биде поудобно.17" големина : Xl сад : 12 еу : 42 биста : 116cm/45.87" должина : 71cm/27. Ве молиме љубезно проверете Ја Нашата Табела Со Големини во описот на производот пред купувањето.Оваа маица ги одржува мажите симпатични од глава до пети и ги подготвува мажите да го земат денот.09" Рамо : 46см/18. Уникатната форма на оваа кошула е дизајнирана да ги скрати вашите мускулни линии, давајќи ви подобра форма и тргнувајќи ја вашата згодност.53"во традиционалната перцепција, мажите Облеката На секогаш Се Чини Дека Е Фиксна, Фиксна Верзија, Фиксна Шема, Време Е Да Ја Смените Оваа Перцепција! Овде можете да ја најдете облеката што ви се допаѓа. Од забава до дома, овој комплет нуди меко чувство и удобно вклопување.08" ракав : 21СМ/8.38" Големина : Л САД : 10 ЕУ : 40 БИСТА : 112см/44.

Главните карактеристики

Избор на клиент