.

.

Аце Вентура Картичка Бела Маица За Возрасни

Аце Вентура Картичка Бела Маица За Возрасни

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Официјално лиценциран од уметникот, графика печатена на екран, машина што може да се пере. Машко. Возрасни. Улична облека. Опуштено Вклопување. Целосно Намалување. Целосна Должина. Краток Ракав. Бело. Материјал : Памук. Официјално Лиценциран Аце Вентура. Американски Класици.

Главните карактеристики

Избор на клиент