.

.

Дизни Замрзнати Елса Магија Снегулка Маица-Краток Ракав Памучна Маица За Возрасни-Прилагодено-Атлетска Морнарица

Дизни Замрзнати Елса Магија Снегулка Маица-Краток Ракав Памучна Маица За Возрасни-Прилагодено-Атлетска Морнарица

DEN 351.84

Пристапност
Во достапна форма

Официјална Стока На Дизни Замрзната Маица За Мажи, Жени, Момчиња и Девојчиња ќе бидете едно со ветрот и небото со Оваа Замрзната графичка маичка На Елса со уметност инспирирана од филмот На Дизни во 2013 година. Ако барате совршен подарок за обожавателите На Дизни, оваа маица е тоа. Достапно во маица за возрасни и деца, врвна маица, маица со долги ракави и качулка. Магија во деталите. Екран уметност.100% Претходно намален памук. Кратки поставени ракави. Вратот на екипажот. 3/4" ребро-плетена јака. Залепени шевови на вратот и рамото за издржливост. Ракавите и дното со две игли нема да се разоткријат. Солза-далеку етикета. Голи потреби. 100% памук. Увезени. Експрес превозот не е достапен за оваа ставка. Оваа ставка не може да се испраќа на меѓународно ниво или надвор од 50-те Соединети држави. Тоа може да се испрати само на физичка адреса, а не На P. O. Кутија, APO или FPO адреса. Ве молиме дозволете 2-3 недели за испорака. Секоја нарачка се печати по купувањето и се смета за прилагодена. Поради уникатната природа на овие предмети, приспособените предмети не можат да бидат вратени или разменети, освен ако не се оштетени или неисправни.

Главните карактеристики

Избор на клиент