.

.

Кцмгмг Женски Бикини Сетови Пеперутка Костими За Капење Танга Низок Пораст Жица Вратоврска Страна Триаголник Костим За Капење

Кцмгмг Женски Бикини Сетови Пеперутка Костими За Капење Танга Низок Пораст Жица Вратоврска Страна Триаголник Костим За Капење

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Големина : С Биста : 68см/26,77" Половината : 66-70см/25,98-27,56" Колк : 74-76см/29,13-29,92"Големина : М Биста : 72см/28,35" Половината : 70-74см/27,56-29,13" Колк : 78-80см/30,71-31,50"големина : Л Биста : 76см/29.92" Половината : 74-78см/29.13-30.71" Колк : 82-84см/32.28-33.07"Пакетот Вклучува : 1сет костими за капење (кои содржат градите рампа)Забелешка : ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината материјал : Полиестер Препорачувајте Миење Раце и Закачете Суво Со Ладна Вода. Ве молиме не користете Белило.Должина на облека : Редовна Еластичност на половината лесна за носење, а стилот со висок крој ве прави да изгледате витко, секси и уникатно, ви покажува повеќе ласкави.Сезона : Лето Табелата Со Големини е различна од нашата вистинска големина, ве молиме земете ја нашата табела со големини во деталниот опис за повикување. Специфичност На предметот Комплет За Печатење Жени Леопард, Врвот со прилагодлив ремен за шпагети, отстранлив мек градник поместен, немате долна жица, широк опсег на грбот, добар за покривање на вашето тело.Стил : Секси, Каузалгендер : Женеовој бикини костим за капење за жени со секси покриеност, ретро костим за капење, совршен за одмор, пливање, базен, кампување, трчање на плажа или друга пригода.Прилика : Дневно, базен, специфичност На Морскиот Брег декорација : Ниту Еден Пеперутка Печатење Ниски Пораст Костими За Капење Танга Триаголник За Жени Жица Вратоврска Страна Бикини Сетови. Жените Низок Пораст Пеперутка Печатење Танга Триаголник Низа Вратоврска Страна Бикини Во Собата. Стринг Вратоврска Страна Низок Пораст Бикини Во собата Костим За Капење За Жени Пеперутка Печатење Триаголник Костими За Капење Танга Костими за Капење.

Главните карактеристики

Избор на клиент