.

.

Жените Надвор Од Рамото Ретро Геометрија Блуза Бохемија Блузи Блуза Маица

Жените Надвор Од Рамото Ретро Геометрија Блуза Бохемија Блузи Блуза Маица

DEN 255.84

Пристапност
Во достапна форма

Возрасни Жени Косплеј Ракавици Долги Секси Вечерни Перформанси Венчаница Ракавицимоден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!Материјал : Тип на полиестерска шема : Цврста Главна Боја : Како Што Покажува Сликата : Модниот Стил и модниот дизајн ве прават попривлечни изработен е од висококвалитетни материјали, меко чувство на рака, без никаква штета на вашата кожа, дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 cmattence plz : Ако сте буцкасти, предлагаме да изберете поголема големина, благодарам.Ви благодариме и убав ден!1 : За Костум За Возрасни 2 : Големина : должина : 52 см 3 : Пакетот вклучува : 1 пар ракавица Фзм Жените Надвор Рамо Ретро Геометрија Блуза Бохемија Блузи Блуза Маица.

Главните карактеристики

Избор на клиент