.

.

Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 630.08

Пристапност
Во достапна форма

Ретро преземање на воената бута, Evitta од Brinley Co. Овој стил инспириран од борба има меки вегански кожни кожени горе, кои се издигнуваат над глуждовите детално со задебелена изложена патент и детали за плетена ткаенина. Поддршка од 4 мм удобна пена ™ подножје спарена со бучен лагер и блок-потпетица додава удобен лифт. Висина на пета : 2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1 1/4-инчен. Висина на вратилото : 7 инчи. Врвен обем : 10 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Преден патент. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент