.

.

Време на жени и чизми за блок -потпетици

Време на жени и чизми за блок -потпетици

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Свртувајќи се како вашата нова омилена пета, овие симпатични чизми и TRU се украсени во елегантен принт на змија за да го искористат секој изглед. Лесно влечење на стилизирање со удобна блок потпетица се само шлаг на тортата! 1 ”блок пета. Лизгачки стајлинг. Тркалезна пети. Удобно стапало. Полиуретан горен; Рачно изработена надворешна плоча. Избришете чиста. Увезени. Faux змии-печатени печати за петици за жени за жени од време и TRU.

Главните карактеристики

Избор на клиент