.

.

Перфориран велур на женски FAU Sedede наредени асиметрични чизми

Перфориран велур на женски FAU Sedede наредени асиметрични чизми

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Прикажете го вашиот стил на шик кога ги носите овие асиметрични чизми со потпетици. Овој пар чизми на глуждот се изработени од фаукс велур со перфориран дизајн и детали за тока, и пети на бадем што поставува тренд. Ниска наредена блок -потпетица обезбедува елегантен изглед. Висина на пета : 2-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 4 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент