.

.

Патување Колекција Жени Росија Тру Удобност Пена Внатре Патент Маче Пета Чизми

Патување Колекција Жени Росија Тру Удобност Пена Внатре Патент Маче Пета Чизми

DEN 480.00

Пристапност
Во достапна форма

Додадете малку гламур на вашиот изглед со чизмите Росија По Колекција Патувања. Оваа елегантна веганска кожна чизма е крунисана со детали за обетка за сјаен нов изглед. Влошка од 4 mm tru comfort quomfort и ниско маче ги прават супер удобни. Во Колекцијата Патување, нашите чизми ќе ви го дадат тој удобен, но стилски изглед, совршен за кога сте во канцеларија до забавно ноќно излегување со девојките. Висина на петицата : 2 1/2-инчи. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Висина на вратило : 4 1/2 инчи. Врвен Обем : 10 инчи. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Внатре Во Патент. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Ткаенина. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 2 1/2-инчи. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Висина на вратило : 4 1/2 инчи. Врвен Обем : 10 инчи. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Внатре Во Патент. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Ткаенина. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 2 1/2-инчи. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Висина на вратило : 4 1/2 инчи. Врвен Обем : 10 инчи. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Внатре Во Патент. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Ткаенина. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Главните карактеристики

Избор на клиент